Türk ordu Eğitim dersler simülasyonu Hileli Mod Apk indir

Türk ordu Eğitim dersler simülasyonu Hileli Mod Apk indir

Görüntülenme: 794
Rated 4 stars out of five star
997 Toplam

  • Gerekli Android Sürümü: 100.000+
  • Kurulumlar: 29M
  • Yayınlanma/Güncellenme Tarihi: 6 ?ubat 2018

Ekran Görüntüleri
REKLAM ALANI-1
Açıklamalar

Türk Askeri Eğitim simülasyonuna hoş geldiniz!

Türk Ordusu Komutanlığının Hususi Kuvvetleri, Türk Askeri eğitim kursları için Türk Ordu Eğiticileri hususi bir ekip atadı. Eğer henüz Türk Askeri eğitimine katılmadıysanız, reel Battlefield Elit Askeri Komando olmanın altın bir fırsattır. Fiziksel ve zihinsel eğitim zorluğu gibi komuta zincirine katılmak için yüksek ısrarına ihtiyacınız var.

türk Askeri Eğitim kursları Simülasyon, çok çılgın eğimli çamurlu çöllerde Sıcak Çöl, engebeli araziler, yoğun doğa ormanları, en soğuk gecelerde varioRoyal engeller geçmek zorunda olduğu için çok yoğun bir seviyeye çok entegredir. Bu kolay bir meslek değil, birçok ömürı tehdit eden misyonlarla karşı karşıya kalacaksınız. Zorluklar, sıradan sıradansızdan, Askeri Komando Mücadeleı Kahramanı olma nihai hedefini reelleştirmek için daha sert olur! Dolayısıyla bu fiziksel ve zihinsel eğitimde çok kuvvetli olmanız gerekir.

türk Askeri Eğitim Kursları simülasyonu! Temel Mücadele Eğitiminin en iyi türk Ordu Eğitim Okulu mu? Bot önü kampınız sizin için hazır, Türk Askeri Eğitim simülasyonuna katılmaya hazırlanın! Ekstra sıradan bir Ordu komando mücadeleçısı olmak için.

Battlefield'in reel bir Askeri Komando Mücadeleı Kahramanı olmak için Ustanın Talimatlarını izleyin! Türk Ordusu Ranks'in bu Aksiyon Oyunu'nda Atlama, Silah Çekimi, Haddeleme, Yüzme ve Deniz Dövüşü gibi tüm zahmetleri çok akıllıca kullanın. Askeri Ordu Eğitim Askeri Komando olarak mezun Boot Camp Eğitim tüm düzeylerini tamamlayın. Boot Camp, gizli sağlık misyonları için Dövüş Mücadele eğitimi verecektir. Bir sonraki bariyer misyon seviyesinde türk Askeri Hususi Kuvvetler Eğiticileri tarafından izlenecek ve değerlendirileceksiniz. Türk Silahlı Kuvvetleri Commando'nun Hususi Kuvvetler Operasyonunu devretmek için adventroRoyal bir meslek olacak.

Engelleri ve en zorlu ortamı geçmenin yanı sıra, reel bir Ordu Eğitim Deneyimine sahip olmak için silah ve silah görevlerini de bir araya getirmeniz ve sökmeniz gerekecek. Bu türk Askeri Eğitim Önyükleme Kampında Royale Keskin Nmeslekancı, Tabanca, Silah, Makine Guns, Assaults, Bazooka, Roket Fırlatıcı ve diğer birçok ağır mücadeleçı mücadele silahları olacaksınız. Hiç şans kaçırma. Türk Askeri Eğitim Kursları'nın simülasyonunun reel kahraman olmasını çok doğru hedefleyin! Boot Camp'in tüm adımlarını türk Askeri Komandosu ile geçirdikten sonra, Askeri Komando Mücadeleı Kahramanı yapmanız için Reel Muharebe Eğitmenlerine sahip olacağınız Türk Askeri Eğitim Okulunun sonraki aşamasına ekleneceksiniz.

Türk Askeri Eğitim simülasyonunun bir parçası olun! Bütün engelleri aşın ve yerli ülkeniz için cesur asker rolünde Brüt bir asker ödeyin.

Hususilikler:
=> Hususi Kuvvetler Tarafından Türk Ordusu Eğitim Kursu
=> Önyükleme Kampı
=> Türk Silahlı Kuvvetleri Komutanlığı Zinciri
=> Ordu Ulusal Muhafız Simülasyonu
=> Reel Askeri Eğitim Engelleri (Sniper shooting, weaponry & gun shooting)
=> Beden Eğitimi ve Psikolojik Danışma
=> Reelçi Muharebe
=> Onur Madalyası

Türk ordu Eğitim dersler simülasyonu Hileli Mod Apk indir APK Version Geçmişi
Kullanıcı Görüşleri
4

997 Toplam
5 707 
4 105 
3 76 
2 21 
1 88 
Yorumlar

REKLAM ALANI-4
Popüler Uygulamalar
Türk ordu Eğitim dersler simülasyonu

Türk Askeri Eğitim simülasyonuna hoş geldiniz!<br><br>Türk Ordusu...

Sports Board
Sports Board
Görüntülenme (0)

Sports Board is tactics board for sports.Supported sports is...

Statune
Statune
Görüntülenme (0)

Turkcell'lilere müjde! Statune kullananlar 1 GB hediye internet...

Amon Amarth
Amon Amarth
Görüntülenme (0)

Amon Amarth, bir barbar karakteri yöneterek vahşi yaratıklarla...

WWII Zombies Survival - World War Horror Story

WWII Zombies Survival oyunuyla ikinci yerküre mücadeleı...