Tinder Hileli Mod Apk indir

Tinder Hileli Mod Apk indir

Görüntülenme: 4.2K
Rated 4 stars out of five star
2.749.063 Toplam

  • Gerekli Android Sürümü: 100.000.000+
  • Kurulumlar: 67M
  • Yayınlanma/Güncellenme Tarihi: 3 Temmuz 2018

Ekran Görüntüleri
REKLAM ALANI-1
Açıklamalar

Bugüne kadar 20 milyar eşleşme sağlayan Tinder, yeni insanlarla görüşmek isteyenler için yerkürenın en tanınan uygulaması. Bizi, yeni insanlarla tanışmanı sağlayan o çok güvendiğin arkadaşın gibi düşünebilirsin. Neredeyse gidersen git, biz hep yanındayız. Buraya yeni insanlarla görüşmek, sosyal çevreni genşirketk, seyahat ettiğin yerlerde yaşayan insanlarla görüşmak veya ömürı dolu dolu yaşamak için geldiysen, doğru yerdesin. Bize boşu boşuna "yerkürenın en ateşli uygulaması" demiyorlar. Her gün 26 milyondan fazla eşleşmenin kıvılcımını çakıyoruz. Diğer kaç flört uygulaması bunu yapabilir ki?

Kaydır. Eşleş. Muhabbet Et. Görüş. Tinder'ı kullanmak son derece eğlenceli ve çok kolay: Birini beğenmek için sağa, pas geçmek için sola kaydır. Beğendiğin kmesleki de seni beğenirse, eşleştiniz demektir! Kurduğumuz sistem sayesinde, yalnızca her iki taraf da birbirini beğenirse eşleşme reelleşiyor. Stres yok. Reddedilme korkusu yok. Yalnizca kaydır, eşleş, muhabbet etmeye başla, sonra da telefonunu bir kenara bırakıp reel yerküreda onlarla görüş ve yepyeni bir deneyim yaşa.

Hemen kaydırmaya başla. Unutma, eğer kararsız kalırsan sağa kaydır. Bu konuda bize güven. Ne kadar seçeneğin olursa, ömür o kadar güzel olur.

Yerkürenın en büyük ve en ateşli bekar topluluğu Tinder'a hoş geldin. Utangaç olma, kaydırmaya başla.

DAHA FAZLA HUSUSILİK Mİ İSTİYORSUN? MERAK ETME, FAZLASI DA VAR
Seçkin hususiliklerden faydalanmak için Tinder Plus’a üye ol: Tinder'ı doya doya kullanabilmen için limitsiz beğenme hakkı, yerkürenın herhangi bir yerindeki insanlarla muhabbet etmeni sağlayacak Passport, ikinci bir şans veren Rewind, seni 30 dakika boyunca bulunduğun bölgedeki en tanınan hesap yapan ve her ay bir kere bedava olan Boost, kalabalıktan sıyrılmanı sağlayacak fazladan Super Like’lar... Tümü Tinder Plus'ta seni bekliyor.

GOLD YERKÜRESINA KATIL
Birinci sınıf bir Tinder deneyimi için Tinder Gold'a yükselt: Passport, Rewind, limitsiz beğeni hakkı, her gün 5 Super Like, ayda bir Boost ve daha gelmeslekmmeslek hesap ayarları gibi hususilikler seni bekliyor. Dur daha bitmedi, sürprizi sona sakladık. Seni beğenen kmeslekileri daha kaydırmadan görmeni sağlayan Likes You hususiliğiyle, sonuçsuz kaydırmalara son verip zamandan tasarruf edeceksin. Tinder Gold'u kmeslekisel asistanın gibi düşünebilirsin: 7 gün 24 saat boyunca, senin kaydırmanı bekleyen eşleşme adaylarını size gösterecek. Yalnizca arkana yaslan ve buz gibi içeceğini mutlulukla yudumlarken hesapleri kaydırmaya başla. Güle güle sonuçsuz kaydırmalar. Merhaba #GoldÖmür

Tinder Hileli Mod Apk indir APK Version Geçmişi
Kullanıcı Görüşleri
4

2.749.063 Toplam
5 1.400.182 
4 638.127 
3 286.493 
2 107.817 
1 316.444 
Yorumlar

REKLAM ALANI-4
Popüler Uygulamalar
Türk ordu Eğitim dersler simülasyonu

Türk Askeri Eğitim simülasyonuna hoş geldiniz!<br><br>Türk Ordusu...

Sports Board
Sports Board
Görüntülenme (0)

Sports Board is tactics board for sports.Supported sports is...

Statune
Statune
Görüntülenme (0)

Turkcell'lilere müjde! Statune kullananlar 1 GB hediye internet...

Amon Amarth
Amon Amarth
Görüntülenme (0)

Amon Amarth, bir barbar karakteri yöneterek vahşi yaratıklarla...

WWII Zombies Survival - World War Horror Story

WWII Zombies Survival oyunuyla ikinci yerküre mücadeleı...